Preskočiť na obsah stránky

Simulátory a trenažéry

Simulátory a trenažéry patrí medzi vďačné atrakcie, ktoré sa hodia na snáď všetky typy akcií. Vďaka rozmanitej ponuke simulátorov a trenažérov je možné vybrať správnu atrakciu ako pre športové deň, tak pre country popoludnie alebo napríklad štýlovú firemnú prezentáciu na veľtrhu. Pozrite sa na našu nabídku simulátorů a trenažérov!

Aké simulátory a trenažéry vám môžeme odporučiť?

  • Unikátny simulátor F1 - zabudnite na zmenšené napodobeniny simulátore formuly 1. Ponúkame skutočnú repliku originálu - simulátor

  • F1Ferrari a simulátor F1 McLaren. Pravý šperk každej firemnej akcie. Simulátor motorky - ako jediní ponúkame simulátor motorky v 3D prevedení, kedy jazdec cíti pohyby motorky, tak ako vo skutočnosti.

  • Profesionálny golfový trenažér - vynikajúca a zábavná atrakcia pre firemné prezentácie, veľtrhy a ďalšie akcie. Ponúkaný trenažér navyše analyzuje švih a hru a dodáva tak celé atrakciu punc exkluzivity.
    niekoľko variantov prevedenia rodeo simulátorov - elektrický býk, surf simulátor rodeo fľašu, rodeo futbal ...

Prezrite si najširšiu ponuku simulátorov a trenažérov na českom a slovenskom trhu. Takmer polovicu z nich navyše nenájdete u nikoho iného na trhu.

Ak si s výberom neviete rady, neváhajte nás kontaktovať. Odporučíme Vám najvhodnejšie atrakciu a zaistíme všetko potrebné. Vyskúšajte naše simulátory a trenažéry!