Preskočiť na obsah stránky

Racing simulátor


Racing simulátor alebo tiež racing cockpit je zmenšená podoba simulátore formuly F1. Pre jazdcov racing simulátore sú pripravené hry zo sveta F1, rally, DTM apod. Ako jediní v SR ponúkame 3 kusy racing simulátorov, ktoré sú vzájomne prepojené a jazdci súťažia zároveň proti sebe.

Racing simulátor je určený všetkým, ktorí si z priestorových možností nemôžu dovoliť klasický simulátor F1 Ferrari v životnej veľkosti. Kokpit racing simulátora je o veľkosti 2x1m, ponúka plný komfort pre vodiča vrátane nastaviteľného sedadla, volantu a pedálov, takže je vhodný pre deti i dospelých.

Vďaka svojej váhe je možné ho umiestniť kamkoľvek nielen do exteriéru, ale aj do interiéru a ani schody nie sú limitujúcim faktorom. V ponuke je akýkoľvek z okruhov Grand Prix F1, na vyžiadanie je možné zaistiť i ďalšie typy hier ako sú DTM preteky, Truck séria apod. Racing simulátory možno tiež obrandovat logami firm alebo produktu.

POZOR: nejedná sa len o hracie kreslá určená pre domáce použitie, ale skutočné profesionálne kokpit simulátory!!!

Pozrite sa aj na ďalšie moto simulátory: simulátor F1 Ferrari, simulátor F1 McLaren, simulátor motorky.


Prajete si mať originál trenažér formule v životnej veľkosti? vyskúšajte Formule 1 Ferrari.


Racing simulátor

Základná cena 4 hodiny prevádzky: 400 Euro + DPH

Cena 6 hodin: 480 Euro + DPH
Cena 8 hodin: 520 Euro + DPH

Cena obsahuje: montáž, demontáž, obsluhu po celú dobu akcie, poistenie vo výške 775 000 Euro proti prípadným úrazom a škodám

Technické podmienky:

  • 2 x 3 m (pre každý kokpit)
  • 230V po celú dobu akcie
  • príkon 1,5 kW