Preskočiť na obsah stránky

Tématické sety

Novinkou pre tento rok je ucelená ponuka dizajnových atrakcií a aktivít, ktoré boli zakomponované do jednotlivých setov "Hokejový šampionát", "Piráti", "Futbal", "Western" a "Oktoberfest".

Súťažné disciplíny sú vždy prepojené jednotnou myšlienkou daného programu a preto možno sety prenajať iba ako celok, nie len jednotlivé položky. Animátori sú v kostýmoch, na dotvorenie atmosféry odporúčame tiež moderátora vrátane ozvučenia so štýlovou hudobné kulisou.

Všetky uvedené typy programov možno využiť ako pre firemné akcie, family days alebo teambuildingy. Programy potom možno doplniť o ďalšie sprievodné aktivity (tematické súťaže, detský kútik, facepainting, ...), podľa zvoleného typu akcie.

Samozrejmosťou ponuky je tiež možnosť štýlového cateringu, upraveného podľa tradičných obľúbených jedál (pirátska ryba, futbalová klobása, mexický guláš, bavorský praclík, apod.). Ako zázemie pre konzumáciu poslúži široká ponuka party stanov vrátane príslušenstva (lavice, stoly, vyhrievanie, osvetlenie, pódium, ...).

Uvedenými špeciálnymi sety disponujeme ako jediní v ČR a SR .