Preskočiť na obsah stránky

Elektrický býk


Elektrický býk je dnes evergreenom mnohých firemných akcií aj akcií pre deti. Jazda na elektrickom býkovi spoľahlivo pobaví veľké množstvo návštevníkov a ocenia ho ako dospelí, tak aj deti. Poďte s nami osedlať a skrotiť elektrického býka.

Prenájom elektrického býka od našej spoločnosti je 100% voľbou pre tých, ktorí vyžadujú profesionálne zariadenia a nie "hračky", ktoré sa ako elektrický býk iba tvári. Základom celého srdca elektrického býka je masívna mechanika o váhe 350 kg (nie 100 kg apod), ktorá zaručuje plnohodnotný pohyb simulátora aj pri vyššej váhe jazdca (90 kg a vyššie). K dispozícii sú 4 automatické programy, ktoré zaručujú rovnaké podmienky pre všetkých súťažiacich na elektrickém býkovi a ďalej je k dispozícii aj manuálny program.

Nenechajte si nahovoriť, že odľahčená verzia je vhodnejšie pre Vašu akciu. Elektrický býk je vhodný pre firemné akcie, detský deň, roadshow, vianočný večierok, firemné party, teambuilding, veľtrhy.

Pozrite sa tiež na kompletný komponovaný program v štýle Western, s exkluzívnym dizajnom zábavných atrakcií.


Elektrický býk

Základná cena 4 hodiny prevádzky: 520 Euro + DPH

Cena 6 hodin: 625 Euro + DPH
Cena 8 hodin: 680 Euro + DPH

Cena obsahuje: montáž, demontáž, obsluhu po celú dobu akcie, poistenie vo výške 775 000 Euro proti prípadným úrazom a škodám

Technické podmienky:

  • plocha 5 x 5m
  • váha 500 kg
  • nemožno do schodov a menších dverí
  • prívod el. energie 230V a 20A istič
  • odber 4kW - neustále pod prúdom