Preskočiť na obsah stránky

Moto atrakcie

Moto atrakcie patrí medzi najväčšie divácka aj návštevnícka lákadlá, ktorá na svojej akcii môžete mať. Od luxusné terénne limuzíny Hummer po divokej buggy sú moto atrakcie skvelým vrcholom vašej firemnej akcie alebo roadshow.

Aké moto atrakcie vám môžeme odporučiť?

  • Vozidlá značky Hummer. Ako jediní v SR ponúkame nekompromisné vozidlo Hummer H1, ktoré dodá vašej akcii lesk a exkluzivitu. Okrem toho máme v ponuke aj ďalšie vozidlá Hummer H2 a H3.
  • Jazdiaci záchody. Atrakcie, ktorú ste určite ešte nevideli. Jazdiaci záchodky sú veľmi originálnym a vtipným spestrením firemné roadshow. Závody na jazdiacich záchodoch vaši návštevníci len tak inde nezažijú!
  • Buggy, minibike, motokáry, štvorkolky ďalšie závodné atrakcie. Nechajte svojich hostí preháňať sa po okruhu a pretekať na našich pojazdných atrakciách!

Moto atrakcie sú magnetom na všetkých roadshow a vonkajších firemných akcií. Trinásť moto atrakcií z našej ponuky nielen vzbudí pozornosť, ale veľa z nich umožní vašim hosťom pretekať a súťažiť medzi sebou.

Ak si s výberom neviete rady, neváhajte nás kontaktovať. Odporučíme vám najvhodnejšie atrakciu a zaistíme všetko potrebné. Vyskúšajte naše moto atrakcia!