Preskočiť na obsah stránky

Simulátor motorky 3D


Exkluzívny simulátor motorky v 3D, ktorý ponúkame ako jediní v ČR a SR! Chcete odlíšiť Vašu akciu a dodať jej punc jedinečnosti? Simulátor motorky je vhodný pre firemné akcie, exkluzívny party a večierky, prezentácie, veľtrhy a výstavy, detské akcie. V prípade záujmu je možné doplniť simulátor motorky o niektorý zo simulátorov formuly F1.

Zažite pocity jazdcov ako je Valentino Rossi, Loris Capirossi alebo Casey Stoner a prevezte sa na svetových okruhoch vrátane toho brnenského. Závod si užijete vrátane reálnych pohybov ako na skutočnej motorke. Pri akcelerácii "postavíte motorku na zadné", pri brzdení naopak "idete na predné koleso". Samozrejmosťou sú bočné pohyby na obidve strany. Celú jazdu na simulátore motorky sleduje jazdec aj prizerajúci na LCD televíziu s uhlopriečkou 106 cm.

Simulátor motorky je možné využiť pre zábavu účastníkov akcie, kedy si priamo vyskúšajú jazdu alebo aj ako dekoráciu priestoru.

Pozrite sa aj na ďalšie moto atrakcie: simulatorú F1 McLaren, simulátor F1 Ferrari, pit stop simulátor a racing simulátor


Simulátor motorky 3D

Základná cena 4 hodiny prevádzky: 990 Euro + DPH

Cena 6 hodin: 1 110 Euro + DPH
Cena 8 hodin: 1 190 Euro + DPH

Cena obsahuje: montáž, demontáž, obsluhu po celú dobu akcie, poistenie vo výške 775 000 Euro proti prípadným úrazom a škodám

Technické podmienky:

  • priestor 3 x 3 m
  • prívod el. energie 400 V (380 V), po celý čas prevádzky atrakcie, 16 A zásuvka, 5 kolík
  • bezbariérový prístup na miesto inštalácie
  • prepravná sire 135 cm