Preskočiť na obsah stránky

Simulátor Formuly F1 McLaren 3D


Exkluzívny simulátor F1 McLaren v 3D, kedy pri jazde na simulátore formuly 1 zažijete rovnaké pocity ako Lewis Hamilton alebo Jenson Button. Ako jediní v ČR a SR ponúkame tento profesionálny simulátor F1, ktorý reaguje na Vaše vodičské pokyny. Pri akcelerácii sa dvíha predná časť vozidla, pri brzdení naopak zadná a presne kopíruje otáčania volantu bočnými náklony.

Simulátor formuly je možné využiť pre zábavu účastníkov akcie, kedy si priamo vyskúšajú jazdu, alebo aj ako dekoráciu priestoru. Simulátor F1 McLaren je vhodný pre firemné akcie, exkluzívne party a večierky, prezentácie, veľtrhy a výstavy, detské akcie. V prípade záujmu je možné doplniť simulátor F1 McLaren simulátorom F1 Ferrari.

POZOR na falošné ponuky vydávajúci racing kokpit simulátor alebo len hráčskej kreslo pre domáce použitie, za skutočný simulátor formule 1! Profesionálny simulátor má vždy veľkosť monoposte formuly 1 (cca 4600 x 1800 mm).


Základná cena 4 hodiny prevádzky: 990 Euro + DPH

Cena 6 hodin: 1 110 Euro + DPH
Cena 8 hodin: 1 190 Euro + DPH

Cena obsahuje: montáž, demontáž, obsluhu po celú dobu akcie, poistenie vo výške 775 000 Euro proti prípadným úrazom a škodám

Technické podmienky:

  • priestor: 4 x 2,5 m
  • prívod el. energie: 230 V
  • príkon: 2kW
  • bezbariérový prístup na miesto inštalácie
  • prepravná sirka 195 cm