Preskočiť na obsah stránky

Pit Stop simulátor


Pit stop simulátor je zábavou pre dospelých i deti. Skúste si zmerať čas výmeny pneumatiky na pit stop simulátore. Pit stop simulátor je vhodný pre firemné akcie, večierky aj podujatia pre deti.

Svet formule F1 už nie je len o rýchlych autách a skvelých vodičských schopnostiach jazdcov, ale o víťazstvo rozhoduje tiež šikovnosť mechanikov pri výmene pneumatík. Vyskúšajte si svoj ​​vlastný pit stop a zmerajte si, ako dlho by Vám trvala výmena pneumatiky. Pit stop simulátor si môžu súťažiaci vyskúšať samostatne alebo v rámci súboja s protivníkom (vhodné pre deti i dospelých). Vždy je meraný čas a zobrazený na digitálne časomiere pit stop simulátore. Pre vonkajšie produkcie je súčasťou prenájmu zastrešenie pit stop simulátora.

POZOR: nami ponúkaný pit stop simulátor je presnou replikou vozu F1, nie zmenšenou napodobeninou!!!

Atrakcie je vhodná pre firemné akcie, veľtrhy, klientská stretnutí, family day, roadshow, detský deň, teambuilding, vianočný večierok.

Pozrite sa aj na ďalšie moto atrakcie na prenájom: simulátor formuly 1 Ferrari, simulátor F1 McLaren a racing simulátor.

Máte záujem sa nezáväzne informovať či priamo objednať túto atrakcií? Využite náš dopytový formulár a naši pracovníci Vás budú obratom kontaktovať.


Pit Stop simulátor

Základná cena 4 hodiny prevádzky: 480 Euro + DPH

Cena 6 hodin: 576 Euro + DPH
Cena 8 hodin: 624 Euro + DPH

Cena obsahuje: montáž, demontáž, obsluhu po celú dobu akcie, poistenie vo výške 775 000 Euro proti prípadným úrazom a škodám

Technické podmienky:

  • priestor 4 x 3 m
  • prívod el. energie 230 ​​V
  • príkon 1 x 1,5kW