Preskočiť na obsah stránky

Simulátor Formule F1 Ferrari


Simulátor formule F1 Ferrari je jedným z našich simulátorov F1, ponúkajúca exkluzívny zážitok z jazdy v monoposte formule F1. Stačí sa usadiť do kokpitu simulátora F1, zvoliť jeden z okruhov a zošliapnuť plyn.

Nami ponúkaný simulátor formule F1 je vernou kópiou pretekárskeho vozidla F1 Ferrari, nie zmenšenou kópiou alebo Formulou F3000, vydávajúci sa za skutočný simulátor F1. Na trenažéru formuly F1 možno nastaviť akýkoľvek z okruhov Grand Prix F1.

Simulátor F1 Ferrari je vhodný pre firemné akcie, exkluzívny party a večierky, prezentácie, veľtrhy a výstavy, detské akcie. Simulátor formuly je možné využiť pre zábavu účastníkov akcie, kedy si priamo vyskúšajú jazdu alebo len ako dekoráciu priestoru.

POZOR na falošné ponuky vydávajúci racing kokpit simulátor alebo len hráčskej kreslo pre domáce použitie, za skutočný simulátor formule jedna! Profesionálny simulátor má vždy veľkosť monoposte formuly 1 (cca 4600 x 1800 mm).

Pozrite sa aj na ďalšie závodné moto atrakcie: simulátor F1 McLaren, racing simulátor, pit stop simulátor a simulátor motorky.


Simulátor Formule F1 Ferrari

Základná cena 4 hodiny prevádzky: 790 Euro + DPH

Cena 6 hodin: 910 Euro + DPH
Cena 8 hodin: 990 Euro + DPH

Cena obsahuje: montáž, demontáž, obsluhu po celú dobu akcie, poistenie vo výške 775 000 Euro proti prípadným úrazom a škodám

Technické podmienky:

  • priestor 5 x 2,5 m
  • veľkosť dverí pre priechod s formulou - šírka nad 180 cm (platí pre vnútornú inštaláciu)
  • prívod el.prúdu 230 V
  • príkon 1 kW