Preskočiť na obsah stránky

Set Superhrdinovia

Set superhrdinovia prináša jedinečnú príležitosť zažiť to pravé superhrdinské dobrodružstvo. Zažijete skok z výšky na voľnom páde, zmeriate svoje sily na prekážkovej dráhe, prebehnete obrie gule alebo sa stretnete s ostatnými superhrdinmi v aktívnom centre.

Set superhrdninov možno využiť pre family days, detské dni alebo firemné akcie. Set možno doplniť o ďalšie sprievodné aktivity (tematické súťaže, detský kútik facepaiting atď.)


Základná cena 4 hodiny prevádzky: 2 600 Euro + DPH

Cena 6 hodin: 3 120 Euro + DPH
Cena 8 hodin: 3 380 Euro + DPH

Cena obsahuje: montáž, demontáž, obsluhu po celú dobu akcie, poistenie vo výške 775 000 Euro proti prípadným úrazom a škodám

Tematický set 'Superhrdinovia' obsahuje 4 atrakcie:

Voľný pád:

Preukážte svoju statočnosť a skočte do neznáma ako pravý superhrdina. Skočiť zo 4m výšky vyžaduje značnú odvahu. Atrakcie je vhodná ako pre deti i dospelých.

Prekážková dráha:

Prekážková dráha superhrdinovia je zábavno-športová atrakcia, vďaka ktorej sa pozná, kto je zdatnejší superhrdina. Úlohou súťažiaceho je zdolať prekážkovú dráhu, ktorá skrýva najrôznejšie prekážky, tunely a povrazový rebrík so šmýkačkou. Superhrdinom sa stáva ten, kto do cieľa pribehne ako prvý.

Wipe Out guľe:

Wipe Out superhrdinské guľe je prekážková dráha z populárnej súťaže "Wipe Out - Drvivá porážka" tentoraz v obľúbenom dizajne superhrdinov. Úlohou súťažiacich je prebehnúť alebo preskákať dráhu zloženú z veľkých lôpt. Čo by pre žiadneho superhrdinu nemal byť problém.

Aktívne centrum:

Aktívne centrum Superhrdinovia je určené pre deti od 3-8 rokov. Obsahuje skákacie plochu spoločne s nafukovacími preliezačkami. Každý malý superhrdina si tak môže užiť tú pravú superhrdinské zábavu.