Preskočiť na obsah stránky

Set "Piráti"


Pirátske dobrodružstvo práve začína. Na plavbu sa deti vydajú pirátskym korábom, vyskúša šplhanie po lanových rebríkoch, prejdú sa na súdka rumu, premôžu divoké vtáky, prebehnú džungľou a na záver sa dostanú k vytúženej truhle s pokladom. Okrem detských atrakcií je pre deti pripravený detský kútik, facepainting a moderátor s typicky pirátskymi súťažami. Catering je taktiež "pirátsky" a je servírovaný v party stanoch.


Základná cena 4 hodiny prevádzky: 2 680 Euro + DPH

Cena 6 hodin: 3 216 Euro + DPH
Cena 8 hodin: 3 484 Euro + DPH

Cena obsahuje: montáž, demontáž, obsluhu po celú dobu akcie, poistenie vo výške 775 000 Euro proti prípadným úrazom a škodám

Tematický set "Piráti" obsahuje tieto atrakcie:

  • PIRÁTSKY KORÁB: hor sa na palubu, plavba pirátov začína. Koráb obsahuje nielen skákacie plochu, ale tiež miniskluzavku do podpalubia.
  • POVRAZOVÉ REBRÍKY: je potrebné si vyskúšať vytrvalosť každého správneho námorníka. Vďaka provazovému rebríka sa dostane k stožiaru a napne plachtu.
  • RODEO SÚDOK: súdok s rumom je základom každej správnej pirátske výpravy. Ako dlho sa na ňom pri rozbúrenom mori námorník udrží?
  • STREĹBA NA DIVOKEJ VTÁKY: morské vtáky ohrozujú posádku a tá je zaháňa delovými guľami.
  • BEH DRŽUNGĹOU: mať tajnú mapu as ňou sa dostať ako prvý k tajomnému pokladu v džungli. Lenže s napnutou lian za chrbtom, to nie je vôbec jednoduché.
  • PREKÁŽKOVÁ DRÁHA: truhlica plná zlata je na dosah. Už len prekonať posledný záludnosti ostrova a otvoriť.

Doplnkové služby:

  • FACEPAINTING A SÚŤAŽE: maliarka kreslí nielen deti, ale aj dospelých s témami pirátov, námorníkov, domorodcov, apod. Program je doplnený o detskej súťaže a aktivity - lovenie rybičiek, delová guľa, mapa s podkladom, cesta smrti, výroba pirátskeho šatke.
  • CATERING: v prípade záujmu je možné zabezpečiť štýlový catering, servírovaný v party stanoch. Obsahuje dobroty ako "pirátska šable", "námořníkův kotlík", "Šamanovi tajomstvo".

Technické podmienky:

PIRÁTSKY KORÁB: priestor 14,5 x 7,5 x 4 m, prívod el. prúdu 230 V, príkon 3 kW.
PROVAZOVÝ REBRÍK: priestor 6 x 5 m, prívod el. energie 230 V, príkon 1,5 kW.
RODEO SOUDEK: priestor 5 x 5 m, váha 500 kg, nemožno do schodov a menších dverí, prívod el. energie 230 V, príkon 4,5 kW.
STREĽBA NA DIVOKEJ VTÁKY: priestor 10 x 5 m, prívod el. energie 230 V, príkon 4,5 kW
BEH DŽUNGĹOU: priestor 11 x 3 m, prívod el. energie 230 V, príkon 1,5 kW.
PREKÁŽKOVÁ DRÁHA: priestor 13 x 13 m, prívod el. enegie 230 V, príkon 4,5 kW