Preskočiť na obsah stránky

ShowTruck


Showtruck je exkluzívna a netradične riešený typ mobilného pódia. Show Truck v štýlovej čiernej farbe pripravíme k plnej prevádzke v priebehu niekoľkých minút, vrátane zastrešenia, zázemie pre účinkujúcich a osvetlenie. Jedinečné pódium Show Truck je vhodný pre mimoriadne akcie, roadshow a originálne firemné prezentácie.

V kombinácii s americkým ťahačom WHITE GMC tvorí neprehliadnuteľný predmet záujmu. Výhodou mobilného pódia Showtruck je jeho rýchla inštalácia a deinštalácia, ktorá trvá približne 30 minút. Podium Showtruck ponúka priestor 12 x 5m, je zastrešené a osvěteleno reflektory typu PAR 64. Povrch a steny pódia sú potiahnuté kobercom, takže nedochádza ku skresľovaniu zvuku.

Detailné informácie o jednotlivých Showtruck a produktoch pre roadshow nájdete na www.streetpromo.cz


SKVELÝ DOPLNOK VÁŠHO STREET PROMOTION eventu

Americký kamión - Showtruck je určený pre roadshow a sales promotion, ktoré nielen predstavujú promovaný produkt, ale súčasťou akcie je aj sprievodný program, ktorý sa odohráva na pódiu trucku. Výhodou je jeho rýchla montáž a demontáž, ktorá trvá 30 minút. Možno tak absolvovať aj viac lokácií počas jediného dňa, bez zložitej prípravy a ďalších nákladov na inštaláciu a dopravu, ako v prípade klasického pódia alebo promo stanov. Pre dlhodobé roadshow ponúkame možnosť kompletného obrandovanie ťahača aj návesu, úpravy vnútorných priestorov podľa Vašich požiadaviek a zabezpečenie kompletnej akcie na kľúč vrátane vyškolených promotérov a ďalšieho sprievodného programu.


Základná cena za 1 denný prenájom: 1 000 Euro + DPH

Cena obsahuje: montáž, demontáž

Technické podmienky:

Rozmery Showtruck pódia:

  • dĺžka: 12,00 m
  • šírka: 4,50 m
  • svetlá výška pódia: 2,80 m
  • výška pódia od zeme: 1,20 m