Preskočiť na obsah stránky

Party stan 10 x 55 m


Párty stan 10 x 55 m je dobrou voľbou nielen pre firemné akcie a festivaly, ale aj ako mobilná výstavná plocha či skladovací priestor. V prípade využitia pre akcie, je kapacita party stanu cca 500 - 550 osôb a je veľkorysým riešením kompaktnosti akcie, keď časť party stanu môže byť použitá pre inštaláciu pódia, ozvučenie a osvetlenie, časť využitá ako tanečný priestor, prostredná časť ako priestor pre sedenie a zadná časť pre výdaj a zázemie cateringu.

Pre náročných klientov ponúkame možnosť prepojenia viacerých párty stanov dohromady, kedy môže vzniknúť unikátny priestor 20 x 55 m, 30 x 55 m pod.


Party stany v našej ponuke patrí k najstabilnejším na trhu a to vďaka zosilnenej konštrukcii. Používame party stany s profilom o rozmere 150 x 100 mm, oproti obvykle používanému rozmeru 130 x 70 mm. Konštrukcia je vyrobená zo špeciálnych profilov eloxované zliatiny švédskeho hliníka a povrchovo upravených oceľových spojok.

Stany sú opatrené bielymi bočnými stenami (plné, delené alebo s oknami) alebo môžu byť otvorené zo všetkých strán. Opláštenie je tvorené PVC plachtovinou zn. SATTLER, gramáže 650 g / m2, lakovanú, svetlopriepustná, ktorá sa vyznačuje vysokou pevnosťou, vodovzdornou úpravou, zníženou horľavosťou a odolnosťou proti poveternostným vplyvom. V prípade záujmu môžeme pre špeciálne projekty zabezpečiť prenájom párty stanov s opláštením, ktoré je kompletne potlačené v dizajne firmy alebo produktu. Samozrejmosťou je možnosť ďalšieho predĺženia párty vždy o 5 metrovou dĺžku (10x25 m, 10x30 m, 10x50 m atď.).

Nutnosť kotvenie oceľovými klincami s dĺžkou 80 cm. Kotvenie na asfaltovej ploche pomocou hmoždiniek, s následným zatmelením dier v asfalte po ukončení prenájmu.


Základná cena za 1 denný prenájom: 3 070 Euro + DPH

Cena obsahuje: montáž, demontáž, kompletné oplaštěnie, poistenie vo výške 775 000 Euro proti prípadným úrazom a škodám

Technické podmienky:

  • Šírka: 10 m
  • Dĺžka: 55 m
  • Výška v odkvape: 2,4 m
  • Celková výška stanu: 4,2 m
  • Farba stanu: biela
  • Možnosť používania: celoročne, do rýchlosti vetra 72 km / h
  • nutnosť kotvenia