Preskočiť na obsah stránky

Party stan 10 x 15 m


Párty stan 10 x 15 m je možné použiť pre akcie s požadovanou kapacitou party stanu je cca pre 100 - 150 ľudí. Kapacita party stanu je vždy závislá od ďalšieho vybavenia, ktoré má byť jeho súčasťou - pivné sety, vykurovanie party stanu, barové pulty, stoly pre výdaj cateringu, pódium pod.


Party stany v našej ponuke patrí k najstabilnejším na trhu a to vďaka zosilnenej konštrukcii. Používame party stany s profilom o rozmere 150 x 100 mm, oproti obvykle používanému rozmeru 130 x 70 mm. Konštrukcia je vyrobená zo špeciálnych profilov eloxované zliatiny švédskeho hliníka a povrchovo upravených oceľových spojok.

Stany sú opatrené bielymi bočnými stenami (plné, delené alebo s oknami) alebo môžu byť otvorené zo všetkých strán. Opláštenie je tvorené PVC plachtovinou zn. SATTLER, gramáže 650 g / m2, lakovanú, svetlopriepustná, ktorá sa vyznačuje vysokou pevnosťou, vodovzdornou úpravou, zníženou horľavosťou a odolnosťou proti poveternostným vplyvom. V prípade záujmu môžeme pre špeciálne projekty zabezpečiť prenájom párty stanov s opláštením, ktoré je kompletne potlačené v dizajne firmy alebo produktu.

Samozrejmosťou je možnosť ďalšieho predĺženia párty vždy o 5 metrovou dĺžku (10 x 25 m, 10 x 30 m, 10 x 50 m, atď.).

Nutnosť kotvenie oceľovými klincami s dĺžkou 80 cm. Kotvenie na asfaltovej ploche pomocou hmoždiniek, s následným zatmelením dier v asfalte po ukončení prenájmu.


Základná cena za 1 denný prenájom: 960 Euro + DPH

Cena obsahuje: montáž, demontáž, kompletné oplaštěnie, poistenie vo výške 775 000 Euro proti prípadným úrazom a škodám

Technické podmienky:

  • Šírka: 10 m
  • Dľžka: 15 m
  • Výška v odkvape: 2,4 m
  • Celková výška stanu: 4,2 m
  • Farva stanu: biela
  • Možnosť používania: celoročne, do rýchlosti vetra 72 km/h
  • Nutnost kotvenia