Preskočiť na obsah stránky

Party stan 10 x 10 m


Párty stan 10 x 10 m je vhodný pre menšie akcie, kedy kapacita party stanu je cca pre 50 - 70 ľudí. Párty stan môže byť využitý ako zázemie pre akcie, výdaj cateringu alebo ako výstavný stánok. Party stany sú využívané nielen pre prípad nepriaznivého počasia, ale aj ako úkryt pred slnkom počas letných mesiacov.


Party stany v našej ponuke patrí k najstabilnejším na trhu a to vďaka zosilnenej konštrukcii. Používame party stany s profilom o rozmere 150 x 100 mm, oproti obvykle používanému rozmeru 130 x 70 mm. Konštrukcia je vyrobená zo špeciálnych profilov eloxované zliatiny švédskeho hliníka a povrchovo upravených oceľových spojok.

Stany sú opatrené bielymi bočnými stenami (plné, delené alebo s oknami) alebo môžu byť otvorené zo všetkých strán. Opláštenie je tvorené PVC plachtovinou zn. SATTLER, gramáže 650 g / m2, lakovanú, svetlopriepustná, ktorá sa vyznačuje vysokou pevnosťou, vodovzdornou úpravou, zníženou horľavosťou a odolnosťou proti poveternostným vplyvom. V prípade záujmu môžeme pre špeciálne projekty zabezpečiť prenájom párty stanov s opláštením, ktoré je kompletne potlačené v dizajne firmy alebo produktu.

Samozrejmosťou je možnosť ďalšieho predĺženia párty vždy o 5 metrovou dĺžku (10 x 25 m, 10 x 30 m, 10 x 50 m, atď.).

Nutnosť kotvenie oceľovými klincami s dĺžkou 80 cm. Kotvenie na asfaltovej ploche pomocou hmoždiniek, s následným zatmelením dier v asfalte po ukončení prenájmu.


Základná cena za 1 denný prenájom: 640 Euro + DPH

Cena obsahuje: montáž, demontáž, kompletné oplaštěnie, poistenie vo výške 775 000 Euro proti prípadným úrazom a škodám

Technické podmienky:

  • Šírka: 10 m
  • Dĺžka: 10 m
  • Výška v odkvape: 2,4 m
  • Celková výška stanu: 4,2 m
  • Farba stanu: biela
  • Možnosť používania: celoročne, do rýchlosti vetra 72 km / h
  • nutnosť kotvenia