Preskočiť na obsah stránky

Set "Wipe Out"


Svetovo známa televízna šou. Adrenalín, nevšedné zážitky a veľa zábavy, ktoré je možné si vyskúšať na vlastnej koži. Atrakcie v podobe preslávených obrích gulí, boxovacie stene alebo zametače vyprovokujú k súťaživosti. Set je vhodný na firemné akcie i teambuildingy v duchu wipe out či hier bez hraníc.

Set "Wipe out" obsahuje následujúce aktivity:

WIPE OUT OBRIE GUĽE: Úlohou súťažiacich je prebehnúť alebo preskákať dráhu zloženú z veľkých nafukovacích lôpt. Atrtakce je vhodná pre dospelých a deti staršie ako 12 rokov.
WIPE OUT ZAMETAČ: Atrakcie vyžaduje mrštnosť 6 súťažiacich, ktorí sa snažia uniknúť výskokom pred pohyblivým ramenom. Rýchlosť otáčania ramena sa postupne zvyšuje, až na dopadlišti nezostane ani jeden súťažiaci.
WIPE OUT HOJDAČKA: Účastník súťaže sa musí dostať z jednej strany atrakcie na druhú a to za pomoci svojich rúk, bez toho aby sa dotkol nohami dráhy.

WIPE OUT BOXOVACIE STENA: Protivníci sú skrytí za stenou a vytvárajú pohon boxovacích tyčí, tak aby súťažiaci neprebehol dráhu alebo mu jeho beh poriadne sťažili.
REBRÍK SILÁKOV: "Zubatá" nafukovacie horolezecká stena, po ktorej súťažiaci šplhajú za pomoci drevených tyčí. Test mrštnosti a húževnatosti.
ĽUDSKÉ KOLKY: Do guľa je usadený súťažiaci, ktorého úlohou je zraziť rotujúce guľou čo najväčší počet nafukovacích kolkov.
MODERÁTOR: na Vaše prianie Vám zabezpečíme moderátora podujatia, ktorý komentuje dianie na atrakciách, povzbuzeje súťažiaci k lepším výkonom a dohliada na časový sled akcie.
CATERING:V prípade záujmu je možné zaistiť štýlový catering, servírovaný v party stanoch.


Základná cena 4 hodiny prevádzky: 2 320 Euro + DPH

Cena 6 hodin: 2 784 Euro + DPH
Cena 8 hodin: 3 016 Euro + DPH

Cena obsahuje: montáž, demontáž, obsluhu po celú dobu akcie, poistenie vo výške 775 000 Euro proti prípadným úrazom a škodám

Technické podmienky:

  • Wipeout obrie gule: priestor 19 x 7 m, prívod el. energie 230 V, príkon 3 x 1,5 kW
  • Wipe out zametač: priestor 10 x 10 m, prívod el. energie 230 V, príkon 3 x 1,5 kW
  • Wipe out hojdačka: priestor 8 x 3 m, prívod el. energie 230 V, príkon 3 x 1,5 kW
  • Wipe out boxovacie stena: priestor 7 x 5 m, prívod el. energie 230 V, príkon 3 x 1,5 kW
  • Rebrík silákov: priestor 5 x 9 x 6 m, prívod el. energie 230V po celú dobu akcie, príkon 2 x 1,5 kW
  • Ľudské kolky: rozmery 9 x 6 m, prívod el. energie 230 V po celú dobu akcie, príkon 1,5 kw